STRONA GŁÓWNA | ZDJĘCIA | LINKI | KONTAKT    
Menu
» Zdjęcia
» Różne
» Linki
» Do pobrania
» Zapisy - wyjazdy
» Turystyka
» Piotrków Tryb.


» Duszpasterz
» Słownik Liturgiczny
» Części Mszy św.
» Jan Paweł II
» Kontakt
» Archiwum


» strona główna


Wyjazd do Piotrkowa Trybunalskiego - galerie
Imię Moje - Zaniesiesz Narodom


OSTATNIA GALERIA ZDJĘĆ Z PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO ZOSTAŁA DODANA. ZAPRASZAMY!!

W niedzielę 27 września odegraliśmy po raz ostatni scenki z życia św. Pawła. Tym razem udaliśmy się do Piotrkowa Trybunalskiego na zaproszenie O. Stanisława Pacholika. Wyjechaliśmy w sobotę wcześnie rano dzięki czemu mieliśmy czas na zwiedzanie Sanktuarium Matki Bożej Trybunalskiej (serdecznie dziękujemy O. Piotrowi Sasinowi za oprowadzenie), miasta, wypoczynek nad zalewem Sulejowskim i wielkie grilowanie. Jeszcze w sobotę odbyły się próby - młodzi aktorzy z wielką powagą i zaangażowaniem podeszli do sprawy co zaowocowało udanym występem w niedzielę w czasie Mszy o godzinie 11:30. Należy podkreślić że aktorzy mieli kilkumiesięczną przerwę w graniu. Serdecznie dziękujemy. Zdecydowanym ułatwieniem była wspaniała publiczność, która nagrodziła gromkimi brawami młodych aktorów. Mieszkańcy Piotrkowa są ludźmi bardzo życzliwymi i otwartymi i za tą życzliwość bardzo dziękujemy, wszyscy cieszą się że mogli zagrać właśnie w Piotrkowskim Sanktuarium Matki Bożej patronki parlamentarzystów. Dziękujemy serdecznie O. Stanisławowi, który reżyserował to przedstawienie za trud i pracę a co najważniejsze za zaproszenie. Podziękowania także dla O. Superiora, który był zawsze uśmiechnięty i życzliwy oraz dla całej wspólnoty zakonnej w Piotrkowie. Kolejny wyjazd tym razem rekreacyjny zorganizujemy wkrótce. Gorąco zachęcamy... szczegóły będą podawane na bieżąco. Było to pożegnalny i ostatni już występ z fragmentów życia św. Pawła.

Galeria 1 Autor Marek Powroziewicz


Galeria 2 Autor Marek Powroziewicz


Galeria 3 Autor Katarzyna Frelik


Zaparszamy także na stronę Sanktuarium Matki Bożej Trybunalskiej http://www.mbtrybunalska.pl/index3.php
Autor Marek Powroziewicz


Autor O. Stanisław Pacholik
W większości w przedstawieniu występili wychowankowie O. Stanisława i dzieci, które przygotowywał do I Komuni Świetej.

Występują:

Karbowski Jacek (LSO) - Herold - Festus, Kawka Sebastian (LSO) - Apostoł Paweł, Kur Mateusz (LSO) - Oficer, Nowak Maya - Efezjanka, Paszyński Grzegorz (LSO) - Prorok Agabos, Paszyński Norbert (LSO) - Drugi Efezjanin, Paśkowski Andrzej (LSO) - Tajemnicza postać, Szreniawski Jacek - Efezjanin, Żychliński Adam (LSO) - Kapitan,

W rolę aktorów wcielą się dzieci z terenu parafii, uczniowie szkół a także ministranci z Sanktuarium św. Andrzeja Boboli przy ulicy Rakowieckiej.

Autorem tekstu i reżyserem jest O. Stanisław Pacholik SJ, zdjęcie wykorzystane do tej informacji jest autorstwa O. Grzegorza Nogala SJ i zostało wykonane w Rzymie.

W menu po lewej stronie w zakładce do pobrania już można skopiować teksty scenek wystawianych przez dzieci pod kierunkiem O. Stanisława:
Szaweł z Tarsu i "Imię Moje -Zaniesiesz Narodom"
o św. Pawle. Kopiowanie i wykorzystanie jak najbardziej dozwolone. Serdecznie zachęcamy.
marek | 2009-10-12 17:17:15 komentarz [16]
Za Oceanem


Wspominając jeszcze wakacje w Korzybiu zamieszczamy okładki magazynów z USA. Zdjęcia dostarczył Michał Jurewicz, który uczestniczył w turnusie II.
Dziękujemy.

Proszę kliknąć w miniaturę aby obejrzeć obraz w większym rozmiarze.
marek | 2008-11-04 02:03:38 komentarz [3]
Kalendarz 2009


Do nabycia jest kalendarz na rok 2009. Na zdjęciach znajdują się głownie dzieci - uczestnicy wyjazdów organizowanych przez O. Stanisława Pacholika SJ. Są także ministranci z parafii św. Andrzeja Boboli w Warszawie. Proszę kliknąć w miniaturkę okładki aby obejrzeć ją w większym rozmiarze.
Autorzy zdjęć zamieszczonych w kalendarzu: O. Stanisław Pacholik, Br. Damian Wojciechowski, Sebastian Kawka, O. Grzegorz Nogal, Marek Powroziewicz.


Kalendarz dostępny jest w zakrystii a także po Mszy o 11:30 - koszt 10 zł.!!!
marek | 2008-12-16 18:19:12 komentarz [4]
ZDJĘCIA - FERIE


Kliknij w link zamieszczony niżej.


Murzasichle 2009 galeria 1


Murzasichle 2009 galeria 2


Murzasichle 2009 galeria 3


Murzasichle 2009 galeria 4 - O. Stanisław Pacholik


Murzasichle 2009 galeria 5 - Sebastian Kawka


Na obozie w Murzasichlu wypoczywało 50 osób z Warszawy, Szczecina, Korzybia a także z miejscowości leżących w granicach wspomnianych miast. Zabawa i wypoczynek były udane oczym świadczą zdjęcia jakie mozemy oglądać. Klikając "więcej" na dole newsa możecie przeczytać wierszowane podsumowanie obozu napisane przez p. Rózię (p. Iwona Kalinowska) Serdecznie zapraszamy!!!!!!OD TEGO ROKU MURZASICHLE STAŁO SIĘ NASZĄ ZIMOWĄ BAZĄ MIN. ZE WZGLĘDU NA USYTUOWANIE OŚRODKA, NA KLIMAT TAM PANUJĄCY I Z WIELU INNYCH POWODÓW. ZAPRASZAMY ZA ROK DO OŚRODKA "STARY BÓR". KORZYBIE LATEM A GÓRY ZIMĄ.
marek | 2009-02-10 16:03:53 więcej | komentarz [42]
Nowa strona - informacje
STRONA ZMIENIŁA SWÓJ CHARAKTER I JEST POŚWIĘCONA DUSZPASTERSTWU DZIECI A TAKŻE WYJAZDOM LETNIM, ZIMOWYM, PIELGRZYMKOM A TAKŻE ATRAKCJOM W CIĄGU ROKU. ORGANIZATOREM I DUSZPASTERZEM JEST O. STANISŁAW PACHOLIK.

Wkrótce zamieścimy kolejne działy nie tylko dotyczące wyjazdów ale także części poświęcone dzieciakom, turystyce, teatrowi, i co najważniejsze kościołowi. Galerie zdjęć zostają zachowane ich właścicielami są autorzy zdjęć - brak zgody na komercyjne wykorzystanie galerii.

Do dyspozycji są adresy: www.jedziemytuitam.pl ; www.jedziemytuitam.home.pl ; http://jedziemytuitam.pl i www.ministranci.waw.pl

Serdecznie zapraszamy!!

W dziale ARCHIWUM znajdziecie informacje z poprzedniej strony jaką prowadziłem a dotyczą one Ministrantów na Rakowieckiej.
marek | 2008-11-04 02:02:54 komentarz [0]
Pielgrzymka
Pielgrzymka dzieci i młodzieży do Rostkowa
NOWE ZDJĘCIA Z PIELGRZYMKI DO ROSTKOWA

W sobotę odbyła się 6 pielgrzymka dzieci i młodzieży do Rostkowa - miejsca urodzenia św. Stanisława Kostki. Uczestnikami byli nasi ministranci, dzieci i rodzice z naszej parafii a także uczniowie ze szkoły 69 i 70, grupa z Piaseczna, z parafii na Narbutta, i z parafii na Ursynowie. Mimo zimnej i mokrej pogody pielgrzymka była bardzo udana. Po Mszy w Przasnyszu grupa dotarła do Rostkowa gdzie był czas na zabawy sportowe i na grila wraz z ogniskiem, które gwarantowało ciepełko. Poniżej zamieszczony został link który prowadzi do kilku zdjęć z pielgrzymki. Zapraszamy.

Pielgrzymka do Rostkowa Autorzy Marek, Katarzyna Frelik, O. Stanisław, Ewa Lachowicz
marek | 2008-10-16 01:14:50 komentarz [5]
Świeta Lipka - galerie
Galeria cz. 1 Galeria cz. 2 Galeria cz. 3
Galeria cz. 4 Galeria cz. 5 Galeria cz. 6


W Świetej Lipce zakończył się obóz LSO na którym wypoczywali także ministranci i ministrantki z Warszawy. Organizatorem wyjazdu był O. Grzegorz Nogal SI. Klikając w miniaturki zostaniecie przeniesieni na strone ministrantów ze Sczecina gdzie dostępne są galerie. Serdecznie zapraszamy do oglądania.
marek | 2008-08-20 13:28:44 komentarz [1]
Podsumowanie turnusu 2 w Korzybiu

Podsumowanie Turnusu 2 w Korzybiu, które otrzymaliśmy ze Szczecina. Tym razem bez tekstu niech zdjęcie zamieszczone wyżej samo będzie podsumowaniem. Proszę kliknąć w miniatury a obrazy otworzą się w nowym oknie. Zapraszamy za rok a wcześniej na ferie w góry.marek | 2008-08-14 19:02:02 komentarz [3]
Podsumowanie TURNUSU I - p. Iwona Kalinowska
MIŁOŚĆ BOGA

Jam jest Pan Bóg twój, który cię wywiódł z ziemi egipskiej, z domu niewoli. Pierwszy turnus w Korzybiu, dobiegł końca. Mogliśmy cieszyć się pięknem natury, Podziwiać dzieła Ojca, które otrzymaliśmy za darmo.

KLIKNIJ WIĘCEJ - PRZECZYTASZ CAŁY ARTYKUŁ
marek | 2008-07-11 19:44:56 więcej | komentarz [3]
Grill na zakończenie roku LSO
W sobotę odbył sie grill ministrancki. Podczas spotkania Prezes LSO Piotr Ziółkowski wręczył upominki najgorliwszym ministrantkom i ministrantom. Wyróżnieni zostali Anna Ziółkowska, Mateusz Kur, Mateusz Świątek, Paweł Dąbrowski, Max Szostak. Wszystkim bardzo dziękujemy za gorliwą służbę. Podczas wspólnego grilowania nastąpiła zmiana Prezesa LSO. Piotrowi bardzo dziękujemy za gorlią pracę i serce jakie ofiarował na rzecz ministrantów. Piotr odczytując swoje powołanie wstępuje do zaonu OO. JEZUITÓW, którzy są mni. kustoszami Naszego Sanktuarium, życzymy wielu łask Bożych i pragniemy aby św. Ignacy prowadził go swoja drogą ku Bogu. Liczymy iż kiedyś będzie prefektem LSO na rakowieckiej. Za wszystko raz jeszcze dziękujemy. Piotrze powodzenia i niech Bóg będzie z Tobą.

Nowym prezesem LSO został Sebastian Kawkaktóremy życzymy sukcesów w prowadzeniu LSO. Liczymy na to co nam obiecał i z serca mu dopingujemy.

vice prezesem LSO został Marcin Szostak, który we wrześniu rozpoczyna kurs lektorski. Marcin od lat jest ministrantem w Naszej parafii a jego wiedza religijna i liturgiczna jest na wysokim poziomie. Szczególnie młodsi moga od Marcina wiele się nauczyć.zapraszamy do galerii zdjęć z zakończenia roku LSO.Kliknij w poniższy link. Zapraszamy!!!

Zakończenie roku LSO
marek | 2008-06-14 23:02:27 komentarz [1]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20]
Kalendarz

ButtonyDarmowy licznik odwiedzin

Odwiedziny od 27 maja 2004Wakacje w górach

Turnus I - 03/04.07.2017 - 23/24.07.2017 roku


Katolicki Ranking Stron

Ranking stron katolickich

Copyright by jedziemytuitam.pl