STRONA GŁÓWNA | ZDJĘCIA | LINKI | KONTAKT    
Menu
» Zdjęcia
» Różne
» Linki
» Do pobrania
» Zapisy - wyjazdy
» Turystyka
» Piotrków Tryb.


» Duszpasterz
» Słownik Liturgiczny
» Części Mszy św.
» Jan Paweł II
» Kontakt
» Archiwum


» strona główna


Rower
W najbliższą sobotę 14 lutego O. Stanisław Pacholik i Duszpasterstwo Dzieci zapraszają na pierwszy wypad rowerowy. Oczywiście jesli będzie ziomno i mokro wycieczkę przełożymy na kolejne weekendy. Spotykamy się o godzinie 11:00 przed Santuarium na Rakowieckiej. Zapraszamy!!!
marek | 2009-02-08 13:12:35 komentarz [2]
Korzybie 2009 - GALERIE i podsumowanie
DODANO KOLEJNĄ GALERIĘ ZDJĘĆ Z KORZYBIA - TURNUS II, ZE WZGLĘDU NA OLBRZYMIĄ ILOŚĆ ZDJĘĆ GALERIA BĘDZIE CODZIENNIE UZUPEŁNIANA. MAMY NADZIEJĘ ŻE DO KOŃCA TYGODNIA UDA SIĘ ZAMIEŚCIĆ WSZYSTKIE WYBRANE FOTKI. ZAPRASZAMY. PODSUMOWANIE OBOZU NAPISANE PRZEZ PANIĄ RÓZIĘ DO PRZECZYTANIA NIŻEJ.


Zdjęcia z Korzybia są do przeglądu w galeriach lub po kliknięciu w poniższe linki. ZAPRASZAMY!!!

Korzybie 2009 TURNUS II cz. 5


Korzybie 2009 TURNUS II cz. 4


Korzybie 2009 TURNUS II cz. 3


Korzybie 2009 TURNUS II cz. 2


Korzybie 2009 TURNUS II cz. 1


ZAKOŃCZYLIŚMY WAKACJE W KORZYBIU NA DWÓCH TURNUSACH WYPOCZYWAŁO PONAD 150 OSÓB Z WARSZAWY, SZCZECINA, GDAŃSKA, KOSZALINA, MIŃSKA MAZOWIECKIEGO, KORZYBIA A TAKŻE UCZESTNIK Z NIEMIEC. BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY UCZESTNIKOM ZA MILE SPĘDZONY CZAS. PODZIĘKOWANIE NALEŻY SIE TAKŻE KADRZE, KTÓRA WŁOŻYŁA DUŻO SERCA I WYSIŁKU W ORGANIZACJĘ OBOZU, JEDNAK Z PRACY SPOŁECZNEJ CZŁOWIEK CZERPIE NAJWIĘCEJ RADOŚCI. SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA DLA KIEROWNIKA PLACÓWKI O. STANISŁAWA ZA ORGANIZACJĘ WAKACJI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY. ZDJĘCIA W GALERIACH BĘDĄ SUKCESYWNIE DODAWANE NA STRONIE. LICZYMY NA WASZĄ OBECNOŚĆ ZA ROK W KOLEJNE WAKACJE. RAZ JESZCZE WIELKIE DZIĘKI "LEŚNI LUDZIE" :-)

NA POCZĄTKU PAŹDZIERNIKA RUSZĄ ZAPISY NA FERIE W MURZASICHLU. ILOŚĆ MIEJSC BĘDZIE OGRANICZONA.


Korzybie 2009 TURNUS I cz. 1 Autor O. Stanisław Pacholik

Korzybie 2009 TURNUS I cz. 2 Autor p. Mariola Mączyńska

Korzybie 2009 TURNUS I cz. 3 Autor p. Marek Powroziewicz
KORZYBIE 2009


To już…raz, kiedy pełni wrażeń wspominamy MAŁĄ NIBYLANDIĘ


Radość i smutek są uczuciami, które często przeżywamy. Z radości śmiejemy się, śpiewamy, tańczymy i krzyczymy. Chcielibyśmy cały świat nosić na rękach. Nasza twarz promienieje, oczy się śmieją. KOCHAMY… Zaczął się sierpień, a wspomnienia wciąż są, jak żywe. Korzybie, nasza MAŁA NIBYLANDIA. Mimo, że któryś rok z rzędu oglądamy te same miejsca, wciąż jawią się one inaczej. Za każdym razem postrzegane z innej perspektywy, może głębiej i dojrzalej; bo jak inaczej wytłumaczyć fakt, że w to samo miejsce wracamy  Myślę, że jest to miejsce szczególne skoro przez tyle lat zrzesza tak dużą grupę zainteresowanych. MAŁA NIBYLANDIA, takie oderwanie od rzeczywistości. Potrzebne każdemu z nas, bez względu na to, ile ma lat.

Dalsza część podsumowania napisanego Przez Panią Iwonę Kalinowską (p. Rózię) po kliknięciu więcej. Zapraszamy
marek | 2009-08-10 00:52:19 więcej | komentarz [5]
Galerie
W dziale ZDJĘCIA już dostępne są galerie z poprzedniej strony i nie tylko. Zapraszamy --> zakładka inne.
marek | 2009-01-04 23:43:30 komentarz [0]
Nowy 2009 Rok


U schyłku starego i początku Nowego Roku składamy serdeczne życzenia radości, sukcesów i spełnienia marzeń (jeśli nie wszystkich to choć ich części). Wszystkim odwiedzającym naszą stronę życzymy także udanej zabawy SYLWESTROWEJ.

O. Stanisław Pacholik
Marek Powroziewicz
Autor strony
marek | 2008-12-31 15:27:40 komentarz [1]
Odejście do Pana


Z przykrością zawiadamiamy, że wieloletni a obecnie były ministrant Marcin Wawer odszedł na spotkanie z Panem. Tragedia jaka wydarzyła się w ostatnich dniach jest wielką stratą dla nas Wszystkich, ginie młody człowiek. Wszystkich zapraszamy na Mszę Św. pogrzebową o godz. 09:45 23 grudnia w Sanktuarium. Proszą koledzy i koleżanki Marcina. Rodzinie i przyjaciołom Marcina składamy szczere kondolencje i wyrazy współczucia. Dziękujemy Marcinowi za zaangażowanie w LSO, które służy dobru nas Wszystkich. DZIĘKUJEMY!
marek | 2008-12-22 22:23:01 komentarz [0]
Wyjazd do Piotrkowa Trybunalskiego - galerie
Imię Moje - Zaniesiesz Narodom


OSTATNIA GALERIA ZDJĘĆ Z PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO ZOSTAŁA DODANA. ZAPRASZAMY!!

W niedzielę 27 września odegraliśmy po raz ostatni scenki z życia św. Pawła. Tym razem udaliśmy się do Piotrkowa Trybunalskiego na zaproszenie O. Stanisława Pacholika. Wyjechaliśmy w sobotę wcześnie rano dzięki czemu mieliśmy czas na zwiedzanie Sanktuarium Matki Bożej Trybunalskiej (serdecznie dziękujemy O. Piotrowi Sasinowi za oprowadzenie), miasta, wypoczynek nad zalewem Sulejowskim i wielkie grilowanie. Jeszcze w sobotę odbyły się próby - młodzi aktorzy z wielką powagą i zaangażowaniem podeszli do sprawy co zaowocowało udanym występem w niedzielę w czasie Mszy o godzinie 11:30. Należy podkreślić że aktorzy mieli kilkumiesięczną przerwę w graniu. Serdecznie dziękujemy. Zdecydowanym ułatwieniem była wspaniała publiczność, która nagrodziła gromkimi brawami młodych aktorów. Mieszkańcy Piotrkowa są ludźmi bardzo życzliwymi i otwartymi i za tą życzliwość bardzo dziękujemy, wszyscy cieszą się że mogli zagrać właśnie w Piotrkowskim Sanktuarium Matki Bożej patronki parlamentarzystów. Dziękujemy serdecznie O. Stanisławowi, który reżyserował to przedstawienie za trud i pracę a co najważniejsze za zaproszenie. Podziękowania także dla O. Superiora, który był zawsze uśmiechnięty i życzliwy oraz dla całej wspólnoty zakonnej w Piotrkowie. Kolejny wyjazd tym razem rekreacyjny zorganizujemy wkrótce. Gorąco zachęcamy... szczegóły będą podawane na bieżąco. Było to pożegnalny i ostatni już występ z fragmentów życia św. Pawła.

Galeria 1 Autor Marek Powroziewicz


Galeria 2 Autor Marek Powroziewicz


Galeria 3 Autor Katarzyna Frelik


Zaparszamy także na stronę Sanktuarium Matki Bożej Trybunalskiej http://www.mbtrybunalska.pl/index3.php
Autor Marek Powroziewicz


Autor O. Stanisław Pacholik
W większości w przedstawieniu występili wychowankowie O. Stanisława i dzieci, które przygotowywał do I Komuni Świetej.

Występują:

Karbowski Jacek (LSO) - Herold - Festus, Kawka Sebastian (LSO) - Apostoł Paweł, Kur Mateusz (LSO) - Oficer, Nowak Maya - Efezjanka, Paszyński Grzegorz (LSO) - Prorok Agabos, Paszyński Norbert (LSO) - Drugi Efezjanin, Paśkowski Andrzej (LSO) - Tajemnicza postać, Szreniawski Jacek - Efezjanin, Żychliński Adam (LSO) - Kapitan,

W rolę aktorów wcielą się dzieci z terenu parafii, uczniowie szkół a także ministranci z Sanktuarium św. Andrzeja Boboli przy ulicy Rakowieckiej.

Autorem tekstu i reżyserem jest O. Stanisław Pacholik SJ, zdjęcie wykorzystane do tej informacji jest autorstwa O. Grzegorza Nogala SJ i zostało wykonane w Rzymie.

W menu po lewej stronie w zakładce do pobrania już można skopiować teksty scenek wystawianych przez dzieci pod kierunkiem O. Stanisława:
Szaweł z Tarsu i "Imię Moje -Zaniesiesz Narodom"
o św. Pawle. Kopiowanie i wykorzystanie jak najbardziej dozwolone. Serdecznie zachęcamy.
marek | 2009-10-12 17:17:15 komentarz [16]
Za Oceanem


Wspominając jeszcze wakacje w Korzybiu zamieszczamy okładki magazynów z USA. Zdjęcia dostarczył Michał Jurewicz, który uczestniczył w turnusie II.
Dziękujemy.

Proszę kliknąć w miniaturę aby obejrzeć obraz w większym rozmiarze.
marek | 2008-11-04 02:03:38 komentarz [3]
Kalendarz 2009


Do nabycia jest kalendarz na rok 2009. Na zdjęciach znajdują się głownie dzieci - uczestnicy wyjazdów organizowanych przez O. Stanisława Pacholika SJ. Są także ministranci z parafii św. Andrzeja Boboli w Warszawie. Proszę kliknąć w miniaturkę okładki aby obejrzeć ją w większym rozmiarze.
Autorzy zdjęć zamieszczonych w kalendarzu: O. Stanisław Pacholik, Br. Damian Wojciechowski, Sebastian Kawka, O. Grzegorz Nogal, Marek Powroziewicz.


Kalendarz dostępny jest w zakrystii a także po Mszy o 11:30 - koszt 10 zł.!!!
marek | 2008-12-16 18:19:12 komentarz [4]
ZDJĘCIA - FERIE


Kliknij w link zamieszczony niżej.


Murzasichle 2009 galeria 1


Murzasichle 2009 galeria 2


Murzasichle 2009 galeria 3


Murzasichle 2009 galeria 4 - O. Stanisław Pacholik


Murzasichle 2009 galeria 5 - Sebastian Kawka


Na obozie w Murzasichlu wypoczywało 50 osób z Warszawy, Szczecina, Korzybia a także z miejscowości leżących w granicach wspomnianych miast. Zabawa i wypoczynek były udane oczym świadczą zdjęcia jakie mozemy oglądać. Klikając "więcej" na dole newsa możecie przeczytać wierszowane podsumowanie obozu napisane przez p. Rózię (p. Iwona Kalinowska) Serdecznie zapraszamy!!!!!!OD TEGO ROKU MURZASICHLE STAŁO SIĘ NASZĄ ZIMOWĄ BAZĄ MIN. ZE WZGLĘDU NA USYTUOWANIE OŚRODKA, NA KLIMAT TAM PANUJĄCY I Z WIELU INNYCH POWODÓW. ZAPRASZAMY ZA ROK DO OŚRODKA "STARY BÓR". KORZYBIE LATEM A GÓRY ZIMĄ.
marek | 2009-02-10 16:03:53 więcej | komentarz [42]
Nowa strona - informacje
STRONA ZMIENIŁA SWÓJ CHARAKTER I JEST POŚWIĘCONA DUSZPASTERSTWU DZIECI A TAKŻE WYJAZDOM LETNIM, ZIMOWYM, PIELGRZYMKOM A TAKŻE ATRAKCJOM W CIĄGU ROKU. ORGANIZATOREM I DUSZPASTERZEM JEST O. STANISŁAW PACHOLIK.

Wkrótce zamieścimy kolejne działy nie tylko dotyczące wyjazdów ale także części poświęcone dzieciakom, turystyce, teatrowi, i co najważniejsze kościołowi. Galerie zdjęć zostają zachowane ich właścicielami są autorzy zdjęć - brak zgody na komercyjne wykorzystanie galerii.

Do dyspozycji są adresy: www.jedziemytuitam.pl ; www.jedziemytuitam.home.pl ; http://jedziemytuitam.pl i www.ministranci.waw.pl

Serdecznie zapraszamy!!

W dziale ARCHIWUM znajdziecie informacje z poprzedniej strony jaką prowadziłem a dotyczą one Ministrantów na Rakowieckiej.
marek | 2008-11-04 02:02:54 komentarz [0]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20]
Kalendarz

ButtonyDarmowy licznik odwiedzin

Odwiedziny od 27 maja 2004Wakacje w górach

Turnus I - 03/04.07.2017 - 23/24.07.2017 roku


Katolicki Ranking Stron

Ranking stron katolickich

Copyright by jedziemytuitam.pl