STRONA GŁÓWNA | ZDJĘCIA | LINKI | KONTAKT    
Menu
» Zdjęcia
» Różne
» Linki
» Do pobrania
» Zapisy - wyjazdy
» Turystyka
» Piotrków Tryb.


» Duszpasterz
» Słownik Liturgiczny
» Części Mszy św.
» Jan Paweł II
» Kontakt
» Archiwum


» strona główna


Misterium męki Pańskiej
DUSZPASTERSTWO DZIECI ZAPRASZA DO UCZESTNICTWA W MISTERIUM MĘKI PAŃSKIEJ.Już od ponad 50 lat, na każdy Wielki Post klerycy pallotyńskiego seminarium przygotowują niecodzienne przedstawienie teatralne – Misterium Męki Pańskiej.

Misterium odgrywane będzie w Ołtarzewie gm. Raszyn. W sobotę po południu.

Szczegółowe informacje u p. Jakuba Wiśniewskiego tel. 661130934.

SERDECZNIE ZACHĘCAMY I ZAPRASZAMY
marek | 2009-03-27 12:37:56 komentarz [0]
CHODZI LISEK... CZYLI O FERIACH W MURZASICHLU
TEKST JAKI UKAZAŁ SIĘ W PIŚMIE SANKTUARIUM ŚW. ANDZREJA BOBOLI W WARSZAWIE

Na wakacje jeździmy od 22 lat do Korzybia, być może jednak i Murzasichle będzie naszą bazą zimową, jest już bowiem zaplanowany tam kolejny wyjazd za rok. Jest to tak urocze miejsce na uboczu, przy lesie, dlatego niechcę go zdradzać, bo konkurencja „nie śpi”. Zachęcam do obejrzenia zdjęć w internecie(www.jedziemytuitam.pl).


Murzasichle przyciąga przede wszystkim narciarzy. Nasi uczestnicy – także narciarze – szybko znudzili się nartami i potrzeba im było innych wrażeń. Chodzenie po górach i dolinach jest łatwiejsze, przeszliśmy więc Dolinę Kościeliską, Strążyską, a bardziej wprawni Doliną Rostoki prawie do Doliny Pięciu Stawów. Były także spacery po okolicy. Trzeba jednak przyznać, że chodzenie po śniegu nie jest takie łatwe.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU O. STANISŁAWA PO KLIKNIĘCI WIĘCEJ LUB W CAŁOŚCI W LEWYM MENU RÓŻNE -> CHODZI LISEK... CZYLI O FERIACH W MURZASICHLU. ZAPRASZAMY

marek | 2009-03-22 21:09:42 więcej | komentarz [4]
NOWE MOŻLIWOŚCI - ZAPISY
ZAPISY NA WAKACJE


Nasza strona jest sukcesywnie rozbudowywana. Zostały stworzone nowe możliwości.

W menu po lewej stronie znajduje się odnośnik do strony na której możecie zapisać się na majówkę czy wakacje w Korzybiu lub na obóz wędrowny.

Na stronie będzie widoczna lista zapisanych osób z imienia i nazwiska. Inne dane takie jak telefon czy adres email będą widoczne dla organizatorów wyjazdu w celu ew. potwierdzenia zapisu uczestnika.

Proszę pamiętać o podaniu poprawnego adresu email na który wyślemy linka potwierdzającego zapis. Po odebraniu wiadomości należy postąpić zgodnie z instrukcją jaka jest w niej zawarta.

Mamy nadzieję że ta forma zapisów spotka się z waszą akceptacją. Zapisy także telefoniczne u P. Marka i O. Stanisława a w Szczecinie u osób wykazanych w informacji o wakacjach. Internetowe zapisy dotyczą wszystkich także osób ze Szczecina i innych miast. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

Wszycy uczestnicy, którzy zapisują się na wyjazdy, wyrażaja zgodę na umieszczenie ich imienia i nazwiska na stronie internetowej. W przypadku sprzeciwu umieszczenia tych danych proszone są o kontakt z organizatorem. Wszelkie dane są poufne I przekazane do wiadomości organizatora, nie będą udostępniane innym podmiotom.
marek | 2009-06-16 22:11:47 komentarz [1]
Download
Uruchomiliśmy nowy dział => Pliki do pobrania.

W lewym menu znajduje się zakładka w której będziemy umieszczać pliki do pobrania. Obecnie udostępnione są scenariusze przedstawień O. Stanisława pt. Szaweł z Tarsu i scenariusz o św. Pawle. Pobieranie plików i ich rozpowszechnianie jest dozwolone.

UWAGI ODNOŚNIE POBIERANIA I WASZE OPINIE PROSZĘ DOPISYWAĆ W KOMENTARZACH. DZIĘKI.

Do pobrania udostępnione są już dwie część kabaretu z ferii. Część 1 o Jasiu Fasoli Występują: Sebastian Kawka i Jan Waleriańczyk

Część 2 pt. Imię dla syna Występują: Sebastian Kawka i Jan Waleriańczyk
Kabarety z udziałem innych dzieci będą sukcesywnie dodawane.


Plik należy zapisac na dysku klikająć prawym przyciskiem myszy na linku i wybierając "Zapisz jako...". Plik można oglądać np. w programie WINAMP. ZAPRASZAMY!!!

Szybkość pobierania zależna jest od prędkości łącza internetowego.
marek | 2009-02-19 13:38:24 komentarz [6]
Majówka - Zdjęcia
Za nami już jest wyjazd do Sandomierza. Niżej zamieszczony jest pierwszy link do galerii zdjęć. Niech zdjęcia utrwalom nam chwile spędzone razem. Kolejne fotki wkrótce.Autor Katarzyna Frelik


Atrakcje:

Góry pieprzowe, brama opatowska, podziemia Sandomierza, Zamek Królewski, Kościól św. Jakuba z XII wieku, wyjazd busem do Baranowa Sandomierskiego i inne.
marek | 2009-05-11 12:27:39 komentarz [11]
Rower
W najbliższą sobotę 14 lutego O. Stanisław Pacholik i Duszpasterstwo Dzieci zapraszają na pierwszy wypad rowerowy. Oczywiście jesli będzie ziomno i mokro wycieczkę przełożymy na kolejne weekendy. Spotykamy się o godzinie 11:00 przed Santuarium na Rakowieckiej. Zapraszamy!!!
marek | 2009-02-08 13:12:35 komentarz [2]
Korzybie 2009 - GALERIE i podsumowanie
DODANO KOLEJNĄ GALERIĘ ZDJĘĆ Z KORZYBIA - TURNUS II, ZE WZGLĘDU NA OLBRZYMIĄ ILOŚĆ ZDJĘĆ GALERIA BĘDZIE CODZIENNIE UZUPEŁNIANA. MAMY NADZIEJĘ ŻE DO KOŃCA TYGODNIA UDA SIĘ ZAMIEŚCIĆ WSZYSTKIE WYBRANE FOTKI. ZAPRASZAMY. PODSUMOWANIE OBOZU NAPISANE PRZEZ PANIĄ RÓZIĘ DO PRZECZYTANIA NIŻEJ.


Zdjęcia z Korzybia są do przeglądu w galeriach lub po kliknięciu w poniższe linki. ZAPRASZAMY!!!

Korzybie 2009 TURNUS II cz. 5


Korzybie 2009 TURNUS II cz. 4


Korzybie 2009 TURNUS II cz. 3


Korzybie 2009 TURNUS II cz. 2


Korzybie 2009 TURNUS II cz. 1


ZAKOŃCZYLIŚMY WAKACJE W KORZYBIU NA DWÓCH TURNUSACH WYPOCZYWAŁO PONAD 150 OSÓB Z WARSZAWY, SZCZECINA, GDAŃSKA, KOSZALINA, MIŃSKA MAZOWIECKIEGO, KORZYBIA A TAKŻE UCZESTNIK Z NIEMIEC. BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY UCZESTNIKOM ZA MILE SPĘDZONY CZAS. PODZIĘKOWANIE NALEŻY SIE TAKŻE KADRZE, KTÓRA WŁOŻYŁA DUŻO SERCA I WYSIŁKU W ORGANIZACJĘ OBOZU, JEDNAK Z PRACY SPOŁECZNEJ CZŁOWIEK CZERPIE NAJWIĘCEJ RADOŚCI. SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA DLA KIEROWNIKA PLACÓWKI O. STANISŁAWA ZA ORGANIZACJĘ WAKACJI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY. ZDJĘCIA W GALERIACH BĘDĄ SUKCESYWNIE DODAWANE NA STRONIE. LICZYMY NA WASZĄ OBECNOŚĆ ZA ROK W KOLEJNE WAKACJE. RAZ JESZCZE WIELKIE DZIĘKI "LEŚNI LUDZIE" :-)

NA POCZĄTKU PAŹDZIERNIKA RUSZĄ ZAPISY NA FERIE W MURZASICHLU. ILOŚĆ MIEJSC BĘDZIE OGRANICZONA.


Korzybie 2009 TURNUS I cz. 1 Autor O. Stanisław Pacholik

Korzybie 2009 TURNUS I cz. 2 Autor p. Mariola Mączyńska

Korzybie 2009 TURNUS I cz. 3 Autor p. Marek Powroziewicz
KORZYBIE 2009


To już…raz, kiedy pełni wrażeń wspominamy MAŁĄ NIBYLANDIĘ


Radość i smutek są uczuciami, które często przeżywamy. Z radości śmiejemy się, śpiewamy, tańczymy i krzyczymy. Chcielibyśmy cały świat nosić na rękach. Nasza twarz promienieje, oczy się śmieją. KOCHAMY… Zaczął się sierpień, a wspomnienia wciąż są, jak żywe. Korzybie, nasza MAŁA NIBYLANDIA. Mimo, że któryś rok z rzędu oglądamy te same miejsca, wciąż jawią się one inaczej. Za każdym razem postrzegane z innej perspektywy, może głębiej i dojrzalej; bo jak inaczej wytłumaczyć fakt, że w to samo miejsce wracamy  Myślę, że jest to miejsce szczególne skoro przez tyle lat zrzesza tak dużą grupę zainteresowanych. MAŁA NIBYLANDIA, takie oderwanie od rzeczywistości. Potrzebne każdemu z nas, bez względu na to, ile ma lat.

Dalsza część podsumowania napisanego Przez Panią Iwonę Kalinowską (p. Rózię) po kliknięciu więcej. Zapraszamy
marek | 2009-08-10 00:52:19 więcej | komentarz [5]
Galerie
W dziale ZDJĘCIA już dostępne są galerie z poprzedniej strony i nie tylko. Zapraszamy --> zakładka inne.
marek | 2009-01-04 23:43:30 komentarz [0]
Nowy 2009 Rok


U schyłku starego i początku Nowego Roku składamy serdeczne życzenia radości, sukcesów i spełnienia marzeń (jeśli nie wszystkich to choć ich części). Wszystkim odwiedzającym naszą stronę życzymy także udanej zabawy SYLWESTROWEJ.

O. Stanisław Pacholik
Marek Powroziewicz
Autor strony
marek | 2008-12-31 15:27:40 komentarz [1]
Odejście do Pana


Z przykrością zawiadamiamy, że wieloletni a obecnie były ministrant Marcin Wawer odszedł na spotkanie z Panem. Tragedia jaka wydarzyła się w ostatnich dniach jest wielką stratą dla nas Wszystkich, ginie młody człowiek. Wszystkich zapraszamy na Mszę Św. pogrzebową o godz. 09:45 23 grudnia w Sanktuarium. Proszą koledzy i koleżanki Marcina. Rodzinie i przyjaciołom Marcina składamy szczere kondolencje i wyrazy współczucia. Dziękujemy Marcinowi za zaangażowanie w LSO, które służy dobru nas Wszystkich. DZIĘKUJEMY!
marek | 2008-12-22 22:23:01 komentarz [0]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20]
Kalendarz

ButtonyDarmowy licznik odwiedzin

Odwiedziny od 27 maja 2004Wakacje w górach

Turnus I - 03/04.07.2017 - 23/24.07.2017 roku


Katolicki Ranking Stron

Ranking stron katolickich

Copyright by jedziemytuitam.pl