STRONA GŁÓWNA | ZDJĘCIA | LINKI | KONTAKT    
Menu
» Zdjęcia
» Różne
» Linki
» Do pobrania
» Zapisy - wyjazdy
» Turystyka
» Piotrków Tryb.


» Duszpasterz
» Słownik Liturgiczny
» Części Mszy św.
» Jan Paweł II
» Kontakt
» Archiwum


» strona główna


Gril i wyjaśnienie
W czwartek 10 września odbył się gril pożegnalny z O. Stanisławem. Bardzo dziękujemy za przybycie ministrantom, dzieciom z terenu parafii i wszystkim którzy uczestniczą w wyjazdach organizowanych przez Duszpasterstwo Dzieci. Zdjęć niestety nie zdążyłem zrobić gdyż zajęty byłem grilowaniem. Zamieściliśmy jedynie 4 miniaturki zrobione wieczorem. Zaskoczeniem była tak spora liczba uczestników. Spotkanie z wami i z rodzicami było miłym zakończeniem wieloletniej współpracy przy Sanktuarium na Rakowieckiej. Zapraszamy na ferie, wakacje i inne wyjazdy a sam O. Stanisław będzie częstym gościem w Warszawie.

Już 26 września jedziemy do Piotrkowa z przedstawieniem o św. Pawle. Kolejny miły akcent :-)

W imieniu O. Stanisława wyjaśniam, że O. Stanisław nie miał nic wspólnego z kontrolą przeprowadzoną przez Kuratorium Oświaty w św. Lipce podczas obozu LSO. Od zawsze był za współpracą placówek, nie było problemu, aby dzieci z Warszawy uczęszczały na obozy w św. Lipce, a uczestnicy ze Szczecina na obozie w Korzybiu czy św. Lipce. Dokonywanie pomówień jest nieprzyzwoite. Osoby duchowne i świeckie, które rzucają takie oszczerstwa powinny się wstydzić!!! Jak nie masz dowodu to nie oskarżaj innego człowieka.
admin | 2009-09-11 20:58:55 komentarz [2]
Galeria - Obóz wędrowny
Z opóźnieniem ale zawsze... dodaliśmy galerię zdjęć z obozu wędrownego w Beskidzie Śląskim i Żywieckim. Zapraszamy!!!Zdjęcia są do przeglądu po kliknięciu w poniższy link lub w galeriach.

Obóz wędrowny w Beskidzie Śląskim i Żywieckim
admin | 2009-09-04 20:43:56 komentarz [5]
3 turnus - obóz wędrowny
3 turnus w Beskidzie Śląskim. Chętni mile widziani.

Wyjazd do schroniska PTSM w miejscowości RYCERKA.

Pociąg Expresowy dnia 2 sierpnia (niedziela) z Dworca Warszawa Centralna o godzinie 07:58. Zbiórka o godzinie 07:40 na peronie 3.

Zabieramy ze sobą obowiązkowo Legitymację PTSM i legitymację szkolną a także pisemne oświadczenie rodziców ze zgodą na wyjazd.

Udanego wyjazdu dla uczestników.

Kontakt do organizatora O. Stanisława Pacholika tel. 0 608864332.
admin | 2009-07-30 22:00:18 komentarz [1]
Alleluja

„Zmartwychwstałem i zawsze jestem z Tobą”.
Zwycięzca śmierci, piekła i szatana
Wychodzi z grobu dnia trzeciego z rana.
Naród niewierny trwoży się przestrasza -
Na cud Jonasza! Alleluja!


Niech Zmartwychwstały Chrystus obudzi w nas to, co jeszcze uśpione, niech światło Jego Słowa prowadzi nas przez życie, bądźmy Jego dobrymi uczniami i autentycznymi świadkami zmartwychwstania. Obfitych łask od Zmartwychwstałego Pana oraz pięknych pokoju Świąt Wielkanocnych z radosnymi Alleluja. Tę wielką radość przekżcie swoim rodzinom i znajomym. Wszystkim Wam życzymy błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

O. Stanisław Pacholik i Duszpasterstwo Dzieci

Wesołych Świąt !!!

admin | 2009-04-11 15:59:27 komentarz [1]
TRIDUUM PASCHALNE


PRÓBY LITURGICZNEJ DO MSZY DLA DZIECI W TRIDUUM NIE MA, PRZYCHODZIMY 20 MINUT WCZEŚNIEJ. LSO PRZEZ LATA NAUCZYŁO SIĘ SWOICH FUNKCJI, WIĘC NIE MA TAKIEJ POTRZEBY.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DZIECI, MŁODZIEŻ I WSZYSTKICH CHĘTNYCH NA WSPÓLNE PRZEŻYWANIE TRIDUUM PASCHALNEGO W SANKTUARIUM. ZAPRASZAMY TEŻ LITURGICZNĄ SŁUŻBĘ OŁTARZA ABY POMOGŁA W GODNYM PRZEŻYCIU TYCH WAŻNYCH DNI.

ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE

Liturgia paschalna dla dzieci - sobota o godzinie 17:00, w Dolnym Kościele - ministrantów zapraszamy 20 minut wcześniej.

Procesja rezurekcyjna i Msza święta w Dzień Zmartwychwstania - niedziela, godz 6:00.

W Sanktuarium będą także sprawowane główne Msze z udziałem wszystkich wiernych. Szczegóły znajdziecie na stronie www.jezuici.pl/parakow

Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do wspólnego przeżywania Triduum Paschalnego.

Duszpasterstwo Dzieci.
marek | 2009-04-10 20:48:19 komentarz [2]
Misterium męki Pańskiej
DUSZPASTERSTWO DZIECI ZAPRASZA DO UCZESTNICTWA W MISTERIUM MĘKI PAŃSKIEJ.Już od ponad 50 lat, na każdy Wielki Post klerycy pallotyńskiego seminarium przygotowują niecodzienne przedstawienie teatralne – Misterium Męki Pańskiej.

Misterium odgrywane będzie w Ołtarzewie gm. Raszyn. W sobotę po południu.

Szczegółowe informacje u p. Jakuba Wiśniewskiego tel. 661130934.

SERDECZNIE ZACHĘCAMY I ZAPRASZAMY
marek | 2009-03-27 12:37:56 komentarz [0]
CHODZI LISEK... CZYLI O FERIACH W MURZASICHLU
TEKST JAKI UKAZAŁ SIĘ W PIŚMIE SANKTUARIUM ŚW. ANDZREJA BOBOLI W WARSZAWIE

Na wakacje jeździmy od 22 lat do Korzybia, być może jednak i Murzasichle będzie naszą bazą zimową, jest już bowiem zaplanowany tam kolejny wyjazd za rok. Jest to tak urocze miejsce na uboczu, przy lesie, dlatego niechcę go zdradzać, bo konkurencja „nie śpi”. Zachęcam do obejrzenia zdjęć w internecie(www.jedziemytuitam.pl).


Murzasichle przyciąga przede wszystkim narciarzy. Nasi uczestnicy – także narciarze – szybko znudzili się nartami i potrzeba im było innych wrażeń. Chodzenie po górach i dolinach jest łatwiejsze, przeszliśmy więc Dolinę Kościeliską, Strążyską, a bardziej wprawni Doliną Rostoki prawie do Doliny Pięciu Stawów. Były także spacery po okolicy. Trzeba jednak przyznać, że chodzenie po śniegu nie jest takie łatwe.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU O. STANISŁAWA PO KLIKNIĘCI WIĘCEJ LUB W CAŁOŚCI W LEWYM MENU RÓŻNE -> CHODZI LISEK... CZYLI O FERIACH W MURZASICHLU. ZAPRASZAMY

marek | 2009-03-22 21:09:42 więcej | komentarz [4]
NOWE MOŻLIWOŚCI - ZAPISY
ZAPISY NA WAKACJE


Nasza strona jest sukcesywnie rozbudowywana. Zostały stworzone nowe możliwości.

W menu po lewej stronie znajduje się odnośnik do strony na której możecie zapisać się na majówkę czy wakacje w Korzybiu lub na obóz wędrowny.

Na stronie będzie widoczna lista zapisanych osób z imienia i nazwiska. Inne dane takie jak telefon czy adres email będą widoczne dla organizatorów wyjazdu w celu ew. potwierdzenia zapisu uczestnika.

Proszę pamiętać o podaniu poprawnego adresu email na który wyślemy linka potwierdzającego zapis. Po odebraniu wiadomości należy postąpić zgodnie z instrukcją jaka jest w niej zawarta.

Mamy nadzieję że ta forma zapisów spotka się z waszą akceptacją. Zapisy także telefoniczne u P. Marka i O. Stanisława a w Szczecinie u osób wykazanych w informacji o wakacjach. Internetowe zapisy dotyczą wszystkich także osób ze Szczecina i innych miast. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

Wszycy uczestnicy, którzy zapisują się na wyjazdy, wyrażaja zgodę na umieszczenie ich imienia i nazwiska na stronie internetowej. W przypadku sprzeciwu umieszczenia tych danych proszone są o kontakt z organizatorem. Wszelkie dane są poufne I przekazane do wiadomości organizatora, nie będą udostępniane innym podmiotom.
marek | 2009-06-16 22:11:47 komentarz [1]
Download
Uruchomiliśmy nowy dział => Pliki do pobrania.

W lewym menu znajduje się zakładka w której będziemy umieszczać pliki do pobrania. Obecnie udostępnione są scenariusze przedstawień O. Stanisława pt. Szaweł z Tarsu i scenariusz o św. Pawle. Pobieranie plików i ich rozpowszechnianie jest dozwolone.

UWAGI ODNOŚNIE POBIERANIA I WASZE OPINIE PROSZĘ DOPISYWAĆ W KOMENTARZACH. DZIĘKI.

Do pobrania udostępnione są już dwie część kabaretu z ferii. Część 1 o Jasiu Fasoli Występują: Sebastian Kawka i Jan Waleriańczyk

Część 2 pt. Imię dla syna Występują: Sebastian Kawka i Jan Waleriańczyk
Kabarety z udziałem innych dzieci będą sukcesywnie dodawane.


Plik należy zapisac na dysku klikająć prawym przyciskiem myszy na linku i wybierając "Zapisz jako...". Plik można oglądać np. w programie WINAMP. ZAPRASZAMY!!!

Szybkość pobierania zależna jest od prędkości łącza internetowego.
marek | 2009-02-19 13:38:24 komentarz [6]
Majówka - Zdjęcia
Za nami już jest wyjazd do Sandomierza. Niżej zamieszczony jest pierwszy link do galerii zdjęć. Niech zdjęcia utrwalom nam chwile spędzone razem. Kolejne fotki wkrótce.Autor Katarzyna Frelik


Atrakcje:

Góry pieprzowe, brama opatowska, podziemia Sandomierza, Zamek Królewski, Kościól św. Jakuba z XII wieku, wyjazd busem do Baranowa Sandomierskiego i inne.
marek | 2009-05-11 12:27:39 komentarz [11]

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20]
Kalendarz

ButtonyDarmowy licznik odwiedzin

Odwiedziny od 27 maja 2004Wakacje w górach

Turnus I - 03/04.07.2017 - 23/24.07.2017 roku


Katolicki Ranking Stron

Ranking stron katolickich

Copyright by jedziemytuitam.pl