STRONA GŁÓWNA | ZDJĘCIA | LINKI | KONTAKT    
Menu
» Zdjęcia
» Różne
» Linki
» Do pobrania
» Zapisy - wyjazdy
» Turystyka
» Piotrków Tryb.


» Duszpasterz
» Słownik Liturgiczny
» Części Mszy św.
» Jan Paweł II
» Kontakt
» Archiwum


» strona główna


Prezesi

Od 14 czerwca 2008 roku do 20 pażdziernika 2008 funkcję Prezesa LSO pełnił Sebastian Kawka. Sabastian zrezygnował z tej funkcji z powodów osobistych a także z braku dobrego kontaktu z Prefektem. Funkcja Prezesa została zamieniona na szarego człowieczka, którym można się wyręczać. Także dzęki Radnemu i O. Proboszczowi którzy nie pozwolili prowadzić mu grupy kandydatów, gdyż opiekuna tej grupy mianował O. Proboszcz a został nim p. radny Flisowski. Sebastianowi życzymy sukcesów w życiu prywatnym i dalszego rozwoju talentu aktorskiego. Dziękujem za czas i zaangażowanie uczciwie poświęcone ministrantom. POWODZENIA!!!!

Sebastian Bernard Stanisław Kawka urodzony 22.07.1992 w Warszawie. W 2008 roku kończę gimnazjum nr 2 im. KOWVM w Warszawie. Swoją przygodę z ministranturą rozpoczął na przełomie 2001/2002r.W 2005 roku ukończył kurs lektorski w seminarium duchownym w Warszawie. Sebastian ma wiele zainteresowań i wiele planów, interesuje się teatrem, współpracuje z teatrem Roma w Warszawie. Jest członkiem agencji aktorkiej Stars impresariat. Jego kolejnym zainteresowaniem jest śpiew, którego uczy się od 4 lat. W tym roku zaczął poważnie uczyc się w kierunku śpiewu operowo-koncertowego u prof. Aleksandra Jurkowskiego. Pasją Sebastiana jest także fotografia, bez której trudno mu się poruszac w świecie. Lubi wycieczki rowerowe, jezyki obce, podróze, trenuje wietnamskie sztuki walki VietvoDao. Ma poważne plany na przyszłośc i rozwój LSO, które będzie chciał jak najszybciej zrealizować.

Od 14 czerwca 2008 roku funkcję VICE Prezesa LSO pełni Marcin Szostak

Marcin od wielu lat jest ministrantem w naszym Sanktuarium. W tym roku będzie uczestniczył w kursie lektorskim. Wiedza Marcina na temat religii jak i posługi ministranckiej jest bardzo obszerna. Od lat uczestniczy także w wyjazdach letnich i zimowych na obozy. Wraz z Sebastianem chcą rozbudować LSO i zachęcić jak największą grupę dzieci do służenia przy Ołtarzu.

Od 18 września 2007 roku do 14 czerwca 2008 oku funkcję prezesa ministrantów pełnił Piotr Ziółkowski. Piotr odczytując swoje powołanie wstępuje do zakonu OO. Jezuitów.

Piotr jest wieloletnim ministrantem naszej parafii, a także lektorem. W tym roku będzie zdawał maturę. Od lat z sercem angażuje się w życie parafii

Od 10 września 2005 do 18 września 2007 roku funkcję prezesa ministrantów pełnił Marek Powroziewicz.

Marek Powroziewicz urodzony 04.06.1981 w Warszawie. Uczeń, ministrant, działa spolecznie. Po przez liczne wyjazdy i wycieczki ofiarował swój czas dla dzieci z naszej parafii.

Od 12 września 2004 roku do 10 września 2005 roku funkcję prezesa ministrantów pełnił Marek Jędrzejewski.

Marek Piotr Jędrzejewski, urodzony 23 września 1978 roku w Warszawie. Rodzice - Elżbieta, Jan, siostra - Monika
Mieszkaniec ulicy Bruna, student (obecnie już inżynier), ministrant (Marek już nie służy), społecznik.

Filip Flisowski funkcję prezesa ministrantów pełnił od 2001 roku do września 2004.
Urodził się 20. września 1984 roku w Warszawie. Ukończył, znajdującą sie na terenie Parafii, Szkołę Podstawową nr 70 oraz Katolickie Liceum Ogólnokształcące p.w. św. Augustyna.
Jest studentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie działa w Samorządzie Studentów.
Jest członkiem Stowarzyszenia Młodzi Demokraci i Platformy Obywatelskiej RP, a także Stowarzyszenia ProBobolanum, zajmującego się popularyzacją Papieskiego Wydziału Teologicznego sekcji Bobolanum.

Wczesniej prezesem ministrantów był Łukasz Mosiej.

admin | 2008-10-20 20:22:09

Copyright by jedziemytuitam.pl