STRONA GŁÓWNA | ZDJĘCIA | LINKI | KONTAKT    
Menu
» Zdjęcia
» Różne
» Linki
» Do pobrania
» Zapisy - wyjazdy
» Turystyka
» Piotrków Tryb.


» Duszpasterz
» Słownik Liturgiczny
» Części Mszy św.
» Jan Paweł II
» Kontakt
» Archiwum


» strona główna


Lista Ministrantów

Aktualizacja listy jest w trakcie. Na liście pozostaną także osoby które już nie służą dla historii.

Nr

Imię i nazwisko

Stopień

Grupa

1

Augustyniak Michał

choralista

średnia

2

Baran Krzysztof

ministrant światła

średnia

3

Baraniewski Jan

ministrant światła

średnia

4

Barczuk Antoni

były ministrant

średnia

5

Bernatowicz Krzysztof

kandydat na ministranta

młodsza

6

Burzyński Mikołaj

kandydat

młodsza

7

Dąbrowski Paweł

ministrant światła

młodsza

8

Dębski Jan

ministrant światła

młodsza

9

Frelik Ola

kandydatka

smłodsza

10

Flisowski Filip

lektor

brak

11

Fuhrmann Maciej

ministrant honorowy

12

Gawraczyński Tomasz

ministrant honorowy

13

Głąbski Tadeusz

lektor

średnia

14

Gniadzik Paweł

choralista

młodsza

15

Jarka Piotr

ministrant księgi

młodsza

16

Jędrzejewski Marek

były ministrant

17

Kałużny Krzysztof

były ministrant

młodsza
18

Kałużny Jakub

lektor

starsza

19

Karbowski Jacek

ministrant ołtarza

średnia

20

Karbowski Piotr

ministrant księgi

młodsza

21

Kawka Sebastian

lektor

średnia

22

Kaźmierczak Heniek

były ministrant

młodsza

23

Kobyliński Mariusz

ministrant ołtarza

średnia

24

Kujaszewski Andrzej

ministrant ołtarza

starsza

25

Kujaszewski Michał

ministrant ołtarza

26

Kur Mateusz

młodszy ministrant

młodsza

27

Lachowicz Michał

ministrant światła

młodsza

28

Leciewicz Damian

były ministrant

29

Laskowski Jan

choralista

młodsza

30

Leszek ALek

kandydat

młodsza

31

Michalski Mateusz

choralista

średnia

32

Nagadowska Joanna

młodsza ministrantka

srednia

33

Nieroda Jan

kandydat

młodsza

34

Olszewski Mikołaj

były ministrant

35

Ożóg Piotr

ministrant światła

młodsza

36

Pakulski Piotr

młodszy ministrant

młodsza

37

Paśkowski Stanisław

ministrant światła

młodsza

39

Pytka Michał

ministrant ołtarza

starsza

40

Rudeńska Barbara

młodsza ministrantka

choralistka

41

Sarnacki Kamil

choralista

młodsza

42

Sroka Michał

ministrant światła

młodsza

43

Szkop Jakub

kandydat

młodsza
44

Stępkowski Maciej

lektor

starsza

45

Szostak Marcin

choralista

młodsza

46

Szostak Maksymilian

młodszy ministrant

młodsza

47

Szostak Stefan

młodszy ministrant

młodsza

48

Szulik Beata

ministrantka światła

średnia

49

Szulik Łukasz

ministrant księgi

średnia

50

Szyller Michał

choralista

młodsza

51

Świątek Łukasz

były ministrant

starsza

52

Świątek Mateusz

choralista

młodsza

53 Talkowski Piotr

były ministrant

średnia

54

Talkowska Paulina

kandydatka

młodsza

55 Thien Quang Dariusz

młodszy ministrant

młodsza
56

Thien Quang Paweł

kandydat na ministranta

młodsza

57 Thien Quang Piotr

młodszy ministrant

młodsza
58

Uśpieński Jakub

ministrant ołtarza

średnia

59

Uśpieński Michał

lektor

starsza

60

Uśpieński Tomasz

lektor

starsza

61

Wach Rafał

ministrant honorowy

starsza

62

Wierciński Robert

ministrant księgi

średnia

63

Wilbik Piotr

były ministrant

64

Wiśniewski Jakub

lektor, ceremoniarz

65

Zadrożny Krzysztof

były ministrant

starsza

66

Zadrożny Tomasz

były ministrant

starsza
67

Zawisza Mateusz

były ministrant

średnia

68

były ministrant

choralista

młodsza

69

Ziółkowski Marek

były ministrant

starsza

70

Ziółkowski Piotr

lektor

starsza

71

Żychliński Adam

choralista

młodsza

admin | 2008-04-19 22:04:20

Copyright by jedziemytuitam.pl