STRONA GŁÓWNA | ZDJĘCIA | LINKI | KONTAKT    
Menu
» Zdjęcia
» Różne
» Linki
» Do pobrania
» Zapisy - wyjazdy
» Turystyka
» Piotrków Tryb.


» Duszpasterz
» Słownik Liturgiczny
» Części Mszy św.
» Jan Paweł II
» Kontakt
» Archiwum


» strona główna


* podaj prawdziwego maila, wymagane jest potwierdzenie

Wakacje 2017 - WyjazdW tym roku ruszamy w Beskid żywiecki to te góry są naszym celem. Wybieramy się do komfortowego miejsca, które oferuje nam bardzo dobre warunki i z którego jest blisko na wszelkie szlaki górskie. Jest duża możliwość zwiedzenia pięknych zakątków naszego Kraju. Na miejscu jest możliwość korzystania z basenu, więc zabieramy stroje kąpielowe.
Koszt 1100 zł (+ Energylandia 80 zł). Ważne by wyrobić legitymację PTSM. Nie zabieramy na wyjazd śpiworów na miejscu skorzystamy z dostępnej pościeli.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

W CELU ZAPISU PROSIMY O KLIKNIĘCIE W LINK PODANY NIŻEJ LUB W ZAKŁADCE ZAPISY ->WYJAZDY WYBIERAMY WAKACJE 2016 - WKRADŁ SIĘ TU BŁĄD ALE OCZYWIŚCIE CHODZI O WAKACJE 2017.

Zapisy otwarteZdjęcia z naszych wyjazdów w te strony dostępne są w galerii a wkrótce szczegółowy program wyjazdu. Poznawajmy piękno naszej Ojczyzny :)

Dodatkowo proponujemy za dopłatą 80 zł cały dzień w ENERGYLANDII - BILET OK. 49 ZŁ plus przejazd i wyżywienie. Cały dzień wspaniałej zabawy dla uczestników. Moc szaleństwa, wariacji i wypoczynku.

 • Karta uczestnika obozu


 • Wychowawcy: Pani Anna Rostkowska, Marek Powroziewicz, Iwona Kalinowska

  Osoby ze Szczecina proszone są o kontakt z Panią Iwoną Kalinowską tel. 570470937. Z uczestnikami pojedzie na miejsce Pani Iwona Kalinowska. Zapraszamy na udany wyjazd ze śpiewami przy gitarze, konkursami i zabawami.

  Zdjęcia z wypoczynku w trakcie pobytu będą prezentowane jedynie na naszym profilu na Facebooku - profil Duszpasterstwo Dzieci    Komentarze:

  Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz...
  Kalendarz

  Buttony  Darmowy licznik odwiedzin

  Odwiedziny od 27 maja 2004  Wakacje w górach

  Turnus I - 03/04.07.2017 - 23/24.07.2017 roku


  Katolicki Ranking Stron

  Ranking stron katolickich

  Copyright by jedziemytuitam.pl